Matbaa - Baskı Sektörü -> HATA

Matbaa - Baskı Sektörü Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.matbaabaski.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.matbaabaski.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.matbaabaski.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ... 

Son Eklenen 15 Kuruluş

Şirket yürürlükteki tüm mevzuata uymak şartıyla her dilde süreli ve süresiz yayın ve basım işlerinin yapılması bunların satılması dağıtılması ve pazarlaması işleri ile iştigal etmek üzere kurulmuştur ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer.

yurtİÇİ ve yurtdiŞinda her tÜrlÜ reklam tanitim ve İlan İŞlerİ yapmak.ana sÖz. dİĞ.hus.
sektor: medya
kategori: tv
kuruluş tarihi: 03 aralık 2002 salı
yetkili ve ortak: melİke İlkay dİrİarin - .

eğitim ve öğretim hizmetleri konusunda türkiye cumhuriyeti kanunlarının izin verdiği her seviyede anaokulu ilköğretim okulu lise yüksek okul ve üniversite açabilir işletebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler..

açık hava reklamcılık
sektor: medya
kategori: dergi
kuruluş tarihi: 18 nisan 2007 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - .

yabancı dil bilgisayar programcılık ve kullanma kursları ile muhasebe açık öğretime takviye ve sürücü kursları açmak ve işletmek. ana sözleşmesinde yazılı konular.
sektor: eğitim
kategori: okul yayıncılığı
kuruluş ta.

kültüre sanata ve bilime yönelik konularda her türlü kitap dergi gazete broşür basmak yayınlamak bunların imali toptan ve perakende alım ve satımı ithal ve ihracatını yapmak menkul ve gayrimenkul malları iktisap edebilir satın ala.

yurt içi ve yurtdışında gerek kendi adına gerekse resmi ve özel kişi ve kuruluşlar adına ait her türlü ofset matbaa ve baskı reklam gıda ve inşaat işi mücellit cilt işleri yapmak yaptırmak ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer iş.

her türlü kitap dergi ansiklopedi brojür ve metinlerin yazılması ve yazdırılması çoğaltma ve basım işlerinin yapılması yabancı dillerden dilimize tercüme edilmesi veya ettirilmesi ithali ve ihracı yurt içinde v.

bilumum basın yayın ve gazetecilik işleri ile uğraşmak gazete dergi kitap broşür çıkartmak bunları yayınlamak dağıtmak bayilik ve temsilciliklerini imalatını ihracatını ve dahili ticaretini yapmak ve 19.7.2006 tarihinde tescil edilen orta.

her türlü tekstil ürünü üzerine her çeşit baskı nakış işleme ve floklama ile varak sim yaldız plastik ve kabartma baskı ve her çeşit transfer baskı yapmak ve ana sözleşmesindeyazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
.

yasaların çizdiği sınırlar içersinde basın yayıncılığı ve dağıtım faaliyetlerinde bulunmak.her türde ve her dilde gazete ve sürekli yayınların basımı yayımı yurt içi ve yurt dışında dağıtımını ve satışını yapmak ve ana sözleşmesin.

bİlgİsayar yabanci dİl İktİsat matematİk kursu ve tercÜme hİzmetlerİ.
sektor: eğitim
kategori: okul yayıncılığı
kuruluş tarihi: 27 ekim 2009 salı
yetkili ve ortak: - - .

toptan ve perakende olarak bİlgİsayar sarf malzemelerİ kirtasİye basili evrak tİcaretİ ve reklam hİzmetlerİ
sektor: hizmet servisleri
kategori: seri ilan ajansı
kuruluş tarihi: 24 temmuz 2007 salı
yet.

kitap yayın işleri
sektor: medya
kategori: gazete
kuruluş tarihi: 19 ağustos 2009 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - .

her türlü kendiliğinden yapışan yada yapışmayan baskılı ve baskısız etiket imalatı ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: hizmet servisleri
kategori: gazeteci
kuruluş tarihi: 25 mart 2003 salı
yetkili v.

Makale / Haber

İlanlar