Matbaa - Baskı Sektörü -> HATA

Matbaa - Baskı Sektörü Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.matbaabaski.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.matbaabaski.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.matbaabaski.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ... 

Son Eklenen 15 Kuruluş

reklam İlan tanitim faalİyetlerİnde bulunmak. ana sÖzleŞmedekİ dİĞer konular.
sektor: medya
kategori: tv
kuruluş tarihi: 13 eylül 1994 salı
yetkili ve ortak: - - .

her türlü eloksallı indirmeli madeni etiket serigrafi baskı rozet pandoğraf sulu çıkartma etiket mühür pleksi harf ve matbaa işlerinin imalatı ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: kitap-kır.

matbaa işleri
sektor: medya
kategori: dizi filmler
kuruluş tarihi: 25 eylül 2006 pazartesi
yetkili ve ortak: - - .

basin televİzyon radyo fİlm reklamciliĞi İle İlan ve tanitim hİzmetlerİ. ana sÖzleŞmedekİ dİĞer konular.
sektor: medya
kategori: dizi filmler
kuruluş tarihi: 03 mayıs 1997 cumartesi
yetkili ve ortak: - .

matbaa işleri
sektor: alışveriş
kategori: kitap-kırtasiye
kuruluş tarihi: 25 eylül 2006 pazartesi
yetkili ve ortak: - - .

her türlü zemin üzerine her türlü yöntem ile baskı yapmak baskı için gerekli malzemelerin makinelerin gerekli teçhizatın yurtiçinden ve yurt dışından ithalat ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: .

günlük haftalık aylık süreli ve süresiz gazete yayıncılığı yapar ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: medya
kategori: tv
kuruluş tarihi: 09 Şubat 1998 pazartesi
yetkili ve ortak: yusuf tazegÜn müdür mü.

her türlü mamül yarı mamül konfeksiyon ürünleri ve yardımcıaksesuarlarının imali alım satım işleri ve ihracat ithalat yurt dışı ve içi pazarlaması.her türlü iplik deri kumaş suni deri pamuklu yünlü ipekli polye.

İştigal mevzuu ile ilgili hammadelerle yarı mamul maddelerin imal ihraç ithal ve dalili ticaretini yapmak ve taşınmaz mal alım satımı kiralanması kiraya verilmesi taşınmaz mallar üzerinde ipotek ve benzeri her türlü ayni hakkurulması .

her nevi matbaa malzemeleri ve matbaa malzeme araç gereçve tüm levazımatı matbaa makinaları matbaalarda kullanılacak diğer makinalar ile bu makinalrın yedek parça aksam aparat araç ve gereçleri ile yardımcı malzemeleri.ve ana sözleşme.

her türlü ortamda üretilen fikir ve sanat eserlerinin tasarımı yayınlanması çoğaltılması dağıtımı pazarlaması tanıtımı sergilenmesi fikir ve sanat eseri sahipleri ile yayıncıların telif haklarının temsili ve satışını yapmaktır ve ana .

her türlü matbaa ve basım faaliyetlerinde bulunmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: kitap-kırtasiye
kuruluş tarihi: 27 mart 2006 pazartesi
yetkili ve ortak: İlhan gÜlbay mü.

her türlü pantograf işinin yapımında kullanılan makina araç gereç ve yedek parçalarının alımı satımı ithali ve ihracı. her türlü matbaa makinaları malzeme alet edevat işletmemalzemesi ile bunlarla ilgili bo.

her türlü matbaacılık faaliyeti davetiye tebrik kartları takvim ambalaj kutu afiş broşür katolog vs.imalatı alımı satımı ithali ve ihracını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: kitap-.

gerek yurt içinde gerel yurt dışında her türlü turizm faaliyetlerinde bulunmak turistik tatil köyü otel motel pansiyon işletmeciliği yapmak turustik geziler düzenlemek bu işlerle ilgili olarak her türlü ticaret yapmak.ana .

Makale / Haber

İlanlar